Srpen 2014

SJP - ROZHOVOR

31. srpna 2014 v 10:50 | SarahJ-Parker |  News

Pokud čtete mé články, tak víte, že minulý čtvrtek Sarah udělala návštěvu v Nordstrom Tysons Corner Centeru, aby představila svojí podzimní kolekci. V obchodě poskytla také menší rozhovor a vy ho tu teď máte.

Jak se cítíte když víte, že fanoušci přišli do obchodu jen kvůli vám aby se s vámi setkali?
Na to je těžké se vyjádřit. Cítím se nesmírně vděčná, privilegovaná, šťastná a hlavně nadšená. Když jsem se poprvé spojila s Nordstrom řekla jsem si, že musím souhlasit a začnu cestovat s mojí novou kolekcí. Dá se říct, že díky Nordstromu to začalo být pro mě opravdu důležité. Chci poznat své zákazníky a slyšet od nich jejich názor na mojí značku a hlavně je ráda všechny poznám. Chci jim také říct nás příběh a vysvětlit jim proč vlastně tato značka existuje. A co je opravdu nejdůležitější, vím, že je to příležitost, jak se podívat hodně lidem do očí a vyjádřit jim svou vděčnost za jejich čas strávený s námi na této výstavě. Také hlavně všem musím poděkovat, že se za námi přišli do dívat.

Instagram # 02

30. srpna 2014 v 13:34 | SarahJ-Parker |  Instagram

Konečně jsem si na vás udělala čas po velkém uklidu mého pokojíčku, ale zaplať pánbůh to mám už za sebou a mám to tu zase krásně čisté. :D No, ale teď ke článku jelikož opět se Sarah nejsou žádné novinky dám vám jsem alespoň fotografie z jejího instagramu z doby od 20.- 22. srpna.


SJP zahájila do prodeje svojí kolekci!

29. srpna 2014 v 9:25 | SarahJ-Parker |  News
Herečka Sarah Jessica Parker nejlépe známá pro její roli v seriálu "Sex ve městě" zahájila do prodeje její druhou kolekci bot a kabelek Agerpres. Všichni víme jakou má vášeň pro módu a především pro obuv a to jak na výstavě i v reálném životě. Sarah je fanoušek Manolo Blahnika, který je španělský návrhář a Sarah se nechala především inspirovat jeho stylem! Výsledkem její kolekce jsou boty s velmi vysokými podpatky a krásné kabelky v odstínech černá, hnědá a růžová. Na boty s vysokými podppatky Sarah zvolila barvy modrou, šedou a černou. Ceny jsou mezi 200 a 400 eur.

Já jen doufám, že se Jess bude mít v prodeji úspěch a prodá se jí co nejvíce bot i kabelek, ale myslím si, že by v tom nemusel být vůbec žádný provlém Jess má výborné nápady a boty a kabelky vypadají nádherně.Sarah a Matt se nerozchází!

28. srpna 2014 v 10:59 | SarahJ-Parker |  News

Jelikož mám blog hodně krátce vůbec jsem netušila, že mezi Mattem a Sarah jsou nějaké problémy. Prý už se dlouhé měsíce povídá o tom, že by se měli rozcházet. Ale naštěstí se nic takového konat nebude jsou spolu a je to mezi nimi lepší než kdy předtím. Dohodli se mezi sebou, že po tak dlouhém a spokojeném manželství tomu musí dát ještě šanci a né to jen tak zahodit za hlavu. Jsem za to moc ráda hodně by mě mrzelo kdyby se oni dva rozvedli navíc vypadají jako hodně šťastná a spokojená rodinka. :)

8 nezapomenutelných šatů ceny Emmy

27. srpna 2014 v 10:47 | SarahJ-Parker |  News
Existuje tak mnoho nádherný šatů, který ozdobily červený koberec cen Emmy. Někdy celebrity vypadali jako by šli na ples a někteří z nich chytli zase krásnou jiskru moře a všeho možného jen aby vypadli zajímavě. Některé šaty si budeme pamatovat, ale navždy. A my si teď připomeneme nejhezčích a nezapomenutelných 8 šatů ceny Emmy ve kterých se i naše milovaná Sarah umístila na krásném 4 místě.

1. Olivia Wilde, 2009 Emmy

Twitter - 22.- 24.8. 2014

26. srpna 2014 v 14:09 | SarahJ-Parker |  Twitter
Dneska nejsou bohužel vůbec žádné novinky o Sarah, tak vám jsem dám článek aspoň o zprávách z twittru. Na fotkách, které Sarah přidala ke správám jí to moc sluší hlavně na té první s fanouškem.POTM • SEPTEMBER

26. srpna 2014 v 10:15 | SarahJ-Parker |  POTM
Takže pro měsíc srpen jste vybrali fotografiie s číslem 2. kterou můžete vidět už v menu. A teď tich posledních zbylích dní budete hlasovat pro měsíc září. Opět jsem zvědavá kterou fotografii vyberete. Vybrala jsem 4 fotografie Sarah s rodinou.


Sarah v Nordstrom Galleria Houston

25. srpna 2014 v 17:51 | SarahJ-Parker |  News
Pokud jste moji stálí návštěvníci tak víte, že v čtvrtek 22. srpna měla Sarah svojí podzimní přehlídku kabelek a bot značky SJP. Její velcí fanoušci se seřadili a čekali na Sarah více než 12 hodin jen, aby Sarah viděli a mohli ji pozdravit v Gallerii. Sarah byla velice zdvořilá ráda dávala autogramy a snažila se ze všemi fotit. Velice jí to slušelo a jde vidět, že jí to opravdu bavilo a byla šťastná.. to si však můžete všimnout na krátkém videu a této akce.


Objevilo se však i spousty krásný fotek. Jess měla na sobě moc krásné modro-bílé šaty, které doplnila s moc hezkými doplňky.

Jess a její manžel na pláži East Hampton

24. srpna 2014 v 8:00 | SarahJ-Parker |  Paparazzi
Jess byla viděna na pláži East Hampton v New York tuto neděli. Měla na sobě jednodílné plavky a zdá se, že tyto plavky měla stejné i na dovolené v roce 2013 na řeckých ostrovech. Šlo na ní vidět, že je se svým manželem vlice spokojená s Matthew Broderick na Atlantském oceánu. Manželé se svojí mladší drecou Marion na pláži stavěli hrady z písku a hezky si ten den společně užili.


Můžete si všimnout, že Jess má na svůj věk velice dobrou postavu. V jejím věku bych taky ráda chtěla takovou mít vůbec bych se nezlobila.

Podzimní kolekce SJP

23. srpna 2014 v 8:00 | SarahJ-Parker |  News
Jak už někteří víte dnes má Sarah v obchodě Nordstrom svojí podzimní přehlídku bot a kabelek své značky SJP. A ja tu mám pro vás přichystanou aspoň menší ukázku co se dnes v obchodě bude předvádět.

Jako první tu máme černé vysoké kozačky za 695 dolarů.