Září 2014

Instagram # 06

28. září 2014 v 13:27 | SJP | sarahjessica-parker |  Instagram
Opět nejsou žádné novinky o Sarah tak vám sem přidám aspoň 2 fotografie z instagramu, které jsou od 24. září do 26. září. Snažila jsem se nějak zjistit čí to Sarah slavila oslavu když jsem viděla ten dort, ale bohužel se mi to nepodařilo. Také jste si mohli všimnout, že mám konečně nový layout od úžasné grafičky daily-you.blog.cz!! ♥ Hrozně se mi líbí jaké zvolila barvy úplně se to tady rozzářilo a to já mám opravdu ráda co na něj řikáte vy?


Časopis Instyle

26. září 2014 v 10:18 | SarahJ-Parker |  Magazines
Sarah se objevila v časopisu InStyle, kde převážně mluví o "Sexu ve městě". Sarah v časopise mluvím hlavně o tom, že by se mohl natáčenet další díl Sex ve městě 3! Zatím se, ale o tom jen mluví, ale Sarah také řekla, že by si ráda zahrála zase ze skvělými herečkami jako je Cynthia Nixon, Kristin Davis, Kim Cattrall a také hlavně po boku pana božského Chrise Notha. Tak uvidíme, jak tohle dopadne myslím si, že by to bylo, ale skvělé.


Také jsem našla dotografie herců ze Sexu ve městě jak vypadali před pár lety a jak teď. Někteří mi přijdou, že se vůbec nezměnili jen přibylo trošku více vrásek nic víc.


Sarah byla na Ballet Fall Gala 2014

26. září 2014 v 9:43 | SarahJ-Parker |  News
Sarah Jessica Parker byla v úterý 23. září na Ballet Fall Gala 2014. Akce se konala v David H. Koch divadle v Lincoln Centru v New Yorku. Na této akci byla Sarah už třitím rokem a tentokrát se tam objevila s návrhářkou šperků Cindy Chao se kterou i na jednou šperku spolupracovala. Tato akce zahrnovala módu a také tři světové premiéry baletů Justina Pecka, Liama Scarletta a Troyho Schumachera.


POTD # 01

23. září 2014 v 16:09 | SarahJ-Parker
Ahoj už od včerejška není žádná novinka a tak abych aspoň něco přidala, tak vám jsem dám aspoň fotografie dne. Vybrala jsem tohle právě proto, že se mi na ní Sarah moc líbí hlavně na ní úplně celá září. Co na ní řikáte vy?


Jess na procházce s dcerami

21. září 2014 v 16:32 | SarahJ-Parker |  Paparazzi
Jessica byla v pátek 19. září viděna v New Yorku, jak si vyšla se svými dcerami 5ti letými dcerami Tabithou a Loretou po jejich škole na procházku. Malé slečny mají nejspíše hodně rádi copánky páč kdykoliv se zvěřejní jejich společné fotografie mají je vždycky udělané. Jess zvolila opět jednoduchý, ale za to krásný outfit s chanel ledvinkou.
Instagram # 05

20. září 2014 v 13:11 | SarahJ-Parker |  Instagram

Dnes tu mám pro vás opět osobní fotografie Sarah a byla jsem mile překvapená, že si Sarah na instagram konečně dala i nějakou fotografii na které je ona sama. Také si můžete všimnout, že Sarah zvěřejnila svojí společnou fotografii ze čtvrtečního vystoupení Sama Smitha na které jim to spolu moc sluší musím uznat. No a společná fotografie s přáteli mě fakt dostala nejspíš to byla nějaká oslava a přemýšleli co všechno se dá udělat igelitových sáčku a ta mašle je fakt bombová jde vidět, že si to užili. Fotografie jsou z doby 11. - 20. září.


Sarah byla na koncertě Sama Smitha

19. září 2014 v 12:33 | SarajJessica-Parker |  News
Sarah byla včera večer na exkluzivním vystoupení talentované výkonného umělce Sama Smitha v Gotham Hall pro LG Art Of The Pixel událost. Sál byl ozdobený nádhernou květinovou výzdobou a byl také při svíčkách. Hosté si také mohli užít otevřený bar kde si mohl nabídnout třeba sklenici bílého vína, mini rajčata s mozzarellou neboli losos s okurkou. Sarah si vystoupení velice užila a vše si fotila na svůj mobil.


The Hollywood Reporter

19. září 2014 v 12:16 | SarajJessica-Parker |  Magazines
Sarah Jessica Parker se objevila na titulní obálce časopisu ''The Hollywood Reporter'' se svým návrhářem Prabalem Gurunem. Pro tento časopis se nechala vyfotografovat i Kate Hudson a svým známým návrhářem Giorgio Armani a oba tyto páry fotografoval Miller Mobley. Sarah to na obálce s svým návhářem moc sluší já jsem z té fotografie fakt unešená.


A nejen, že je Sarah s Prabelem na obálce tohoto časopisu, tak také společně nafotili pár fotografií, kterí jsou velice zajímavé a navíc to oboum moc sluší na Sarah jde poznat, že jí fotografování baví.

Sarah a její dcery

19. září 2014 v 11:57 | SarajJessica-Parker |  Paparazzi
Ahoj slečny určitě vám chci poděkovat za hezké komentáře a hlavně se chci omluvit za mojí neaktivitu, ale měla jsem k tomu důvod byla jsem nemocná chodila jsem po doktorech a málem to vypadalo, že půjdu i na operaci, ale naštěstí všechno dobře dopadlo a už tu můžu být zase pro vás. A teď konečně k Sarah.
__________________________________________________________________________________________

Dne 17. září ve středu byla viděna Sarah se svými dcerami jak je vede do své školy v New Yorku. Také si můžete všimnout té přikrývky neboli se také tomu může říci pomčo, který je teď nejžhavějším podzimním trendem v Hollywoodu. Tento trend už má ve svém šatníku i Rosie Huntington-Whiteley, Cara Delevingne a také Olivia Palermo.


Gemma Merna se inspiruje stylem Sarah

14. září 2014 v 11:16 | SarajJessica-Parker |  News

Gemma se inspirovala Sarah

Známa herečka Gemma Merna se začala hodně isnporovat naší Srah stylem a už jenom z jednoho důvodu, že meluje seriál ''Sex ve městě''.

Řekla: '' Sarah Jessica Parker je jedna z mých velkých oblíbenkyň. Ona má úžasný styl oblíkání vždycky jí to perfektně sedí a moc sluší. A hlavně se mi hodně líbí její nová podzimní kolekce lodiček a kabelek značky SJP ty jsou prostě fantastické. Je to taky velmi sympatická a milá dáma. Hned po ní z mích velkých obdivovatelů je Victoria Beckham.''

Jsem moc ráda, že se někdo inspiruje Sarah myslím že, ale Gemma není jediná.