Prosinec 2014

Photoshoot VOGUE 2012

31. prosince 2014 v 12:33 | SJP | sarahjessica-parker |  Photoshoot
Jelikož se o Sarah neobjevují žádné novinky musím vám jsem přidat photoshoot, který je starý už dva roky. Nerada přidávám staré věci, ale tahle novinka mi přišla vcelku zajímavá, přeci jen photoshoty bavý každého. Dlouho jsem k fotografiím hledala i video z focení takže když jsem ho našla byla jsem opravdu ráda navíc Sarah je v něm naprosto úžasná opravdu jí obdivuji na její věk a focení jí opravdu jde. Museli se při focení i perfektně bavit. Co na shoot řikáte vy?


Fotografie ze shootu:

Šťastný Nový rok na nově!

28. prosince 2014 v 14:40 | SJP | sarahjessica-parker |  News
Ten kdo včera večer ve 20:15 koukal na novu ví, že dával film Šťastní nový rok kde si zahrála i naše Sarah. Šťastný Nový rok je komedie zkušeného režiséra Garryho Marshalla a scenáristky Katherine Fugateové je víceméně vylepšenou obměnou jejich předchozího snímku Na sv. Valentýna (FP 4/2010). Opět se během jediného dne odehraje několik příběhů, které spolu ve větší či menší míře souvisí, opět je hlavním tématem láska v různých podobách, opět je herecké obsazení hvězdné a všem protagonistům (i umírajícímu Robertu De Nirovi) to sluší. - V New Yorku je tradicí slavit silvestra na Times Square, kam diváci přicházejí zhlédnout velkou show, vrcholící spouštěním zářící koule a hromadným odpočítáváním posledních vteřin starého roku. Ale nezáleží na tom, kde člověk právě je. Důležité jsou půlnoční polibky a těch se diváci dočkají. A protože konec roku bývá tradičně naplněn zpytováními, předsevzetími a očekáváním toho, co přinese rok následující, během filmového silvestra dojde k nové lásce, k znovunalezení lásky staré, k odpuštění, k narození i k úmrtí. Někdo se dočká pracovního úspěchu, jiný se rozhodne změnit od základu život. Žánrově ukázněný snímek s patřičnou dávkou romantiky, humoru a sentimentu se sympatickou naivitou ukazuje, že na odpuštění, druhé šance a nové začátky nikdy není pozdě a že láska je nadějí. - Silvestrovské oslavy na Times Square mají autentickou atmosféru; natáčení začalo 31. prosince 2010 právě tam a jde o první celovečerní film, který spouštění koule naživo zachycuje.

Kdo se včera na film koukal? Chtěla bych se také omluvit, že na blog vůbec nepřidávám, ale oni nejsou vůbec žádné novinky o Sarah tak jsem ráda aspoň za tohle.

Instagram # 15

22. prosince 2014 v 12:43 | SJP | sarahjessica-parker |  Instagram
Ahoj pusiny moje, jelikož jsem dnes narazila jen na jednu novinku o Sarah a to jen na fotografii z instagramu nezbývá mi nic jiného než vám jí sem zvěřejnit jinak bych neměla dnes žádný článek. Sarah zveřejnila na svůj instagram svojí oblíbenou knížku, kterou nejspíše dostala jako dárek a taky k fotografii napsala, že si užívá vánoční dovolenou, tak to jsem ráda.


No a jak jste na tom moji miláčci s Vánocema? Taky pojedete ještě dnes dokupovat nějaké dárky jako já? Já jsem na tohle fakt stršný člověk vše nechávám na poslední chvíli, ale kdybych aspoň věděla co kupovat už prostě nemám žádné nápady každý rok je to horší a horší. Kdyby jste kdyžtak měli nějaké nápady co koupit přítelovi a taťkovi vůbec se nebudu zlobit! :D

Instagram # 14

21. prosince 2014 v 10:56 | SJP | sarahjessica-parker |  Instagram
Mám tu pro vás další várku osobních fotografiích z instagramu Sarah. Opět se jich ukázalo spousty a mnoho jich je taky dost zajímavých. Můžete si na poslední fotografii všimnout, že už i Sarah se připravuje na Vánoce a nebo také zveřejnila fotografie z Jingle plesu, bohužel na žádný není ona sama. Fotografie josu z doby 7. prosince do 20. prosince 2014.


Sarah si zahraje v novém seriálu!

20. prosince 2014 v 11:09 | SJP | sarahjessica-parker |  News

V první řadě bych chtěla určitě zmínit, že vše není na 100% jisté, ale objevilo se o tom spousty novinek a podle všeho stačí jen seriál schválit a může se začít točit. Sarah se vrací do stanice HBO comedy téměř po jedenácti letech a to po ukončení ''Sexu ve městě'', ale teď tu konečně dostala šanci si zahrát v komediálním seriálu ''Divorce''. Měla by si zahrát roli manželky a také milující přítelkyni kamarádek. Ovšem v manželství budou nějaké koplikace a kamarádky jí budou nutit do toho ať manželství ukončí a Sarah nebude vědět zda vztah ukončit nebo pokračovat v manželstvi. To se, ale vše její manžel dozví a nebude se mu to líbit. S příběhem si nejsem na 100% jistá, ale že by seriál měl vyjít tím si na 100% jistá jsem!

Další novinku tu pro vás mám takovou, že jak jsem včera psala o filmu ''Všechny cesty vedou do Říma'', tak film už byl úspěšně dokončen a měl by do kin vyjít v roce 2015, ale kdy přesně jsem se nedozvěděla jsem ráda i za takovou novinu i když mi to přijde nějaké rychlé.

Sarah v New Yorku s holčičkami

19. prosince 2014 v 10:56 | SJP | sarahjessica-parker |  Paparazzi
Ve čtvrtek 18. prosince 2014 byla Sarah se svými krásnými děvčaty viděna opět v New Yorku při cestě do školy. Všichni vypadali fantasticky malé slečny jsou naprosto k sežrání hlavně Tabitha (modrá bunda). Teď půjdu trošku mimo téma, ale docela by mě zajímalo, jak je na tom film ''Všechny cesty vedou do Říma'' a také ''Sex ve městě 3''. Už se o tom vůbec něšíří žádné novinky, tak doufám, že se něco co nejdříve objeví.


Rodinný výlet

17. prosince 2014 v 13:09 | SJP | sarahjessica-parker |  Paparazzi
V neděli 14. prosince byla Sarah viděna se svojí rodinou dcerami Marion, Tabithou a s jejím manželem Mattem, jak si vyšli na rodinný výlet do ulic New Yorku. Asi jste si všimli, že na rodinným výletě chybí ještě jeden člen rodiny a to jejich syn Jamese, ale proč ten s nima nešel jsem se nedozvěděla, ale přece jen je mu už 12 let, tak se mu nejspíš nechtělo. Rodině to po hromadě moc sluší jde na Sarah vidět, že je hodně spokojená jen škoda, že se neobjevilo více fotografiích.


Zpráva pro AFFS

16. prosince 2014 v 14:46 | SJP | sarahjessica-parker |  Diary

Ahoj moji milý návštěvníci všimla jsem si, že na můj blog nechodí spousty mích zapsaných affs a také mi u některých příjde, že mě mají zapsanou jen kvůli tomu, aby měli větší návštěvnost a ne, že vás můj blog baví a poprvdě mě u nektěrých z vás už i me váš blog přestal bavit. A tak jsem se rozhodla si vás spousty promazat. Nedělám kontroly přijdou mi zbytečné, tak to udělám po svém s tímto jednoduším způsobem.

ROZHODNĚ SI NECHÁVÁM + DŮVOD:
http://jennifer-aniston-fansite.blog.cz
http://witherspoon-seyfried.blog.cz
http://lovely-annehathaway.blog.cz
http://cz-50-shades-of-grey.blog.cz
http://jessica-alba-online.blog.cz
http://rachelbilson-daily.blog.cz
http://ninadobrev-4fans.blog.cz
http://annasophia-robb.blog.cz
zhttp://miss-ashtisdale.blog.cz
http://mkunis-ndobrev.blog.cz
http://jessie-j-cornish.blog.cz
http://daily-grande.blog.cz

Kdybych ke každé musela něco napsat jako u blogů, který si mažu byla bych tu do večera, ale určitě vám všem chci říct, že máte naprosto perfektní blogy a vaše články se krásně čtou! Kdyby jste vy nebyli dávno už bych s blogem skončila. ♥ + se chci omluvit za mojí neaktivitu v poslední době, ale můj přítel měl maturitní ples, tak jsem neměla vůbec čas furt jsem něco sháněla nebo mu s něčím pomáhala.

Sarah a její krásné dcery

16. prosince 2014 v 10:10 | SJP | sarahjessica-parker |  Paparazzi
Ve čtvrtek 11. prosince 2014 byla Sarah viděna v New Yorku, jak vede Marion a Tabithu do jejich školy. Sarah byla opět pohodlně oblečená vzala si na sebe jen tepláky, svetr a přesto zajímavý kabát a jelikož měla na obličeji brýle, myslím si, že si nedávala ani make-up, ale není se ani čemu divit je to taky jen člověk, že. No a její malé slečny byli opět roztomiloučké.


Sarah na Jingle Ballu

15. prosince 2014 v 11:53 | SJP | sarahjessica-parker |  News
V pátek 12. prosince 2014 byla Sarah na Jingle Ballu v Madison Square Garden v New Yorku. Na tomto plese si také na chvilku jako jedna z ostatních celebrit zahrála na moderátorku. Po boku Sarah se také objevilo spousty známých celebrit jako například Emma Roberts, Hailee Steinfeld, Quvenzhané Wallis, Jamie Foxx a samozřejmě mnohem více. Musím uznat, že jí to na plese neuvěřitelně slušelo bílé uplé šaty jsou na ní ohromující.


Z této akce se také objevilo krátké video: