Březen 2015

Sarah na autogramiádě v Nordstromu

31. března 2015 v 19:17 | SJP | sarahjessica-parker |  News

Nedávno se objevili nové fotografie opět z obchodního domu Nordstrom, tak jsem chvilku čekala jestli se k nim něco málo napíše, ale nic tak k nim napíšu jen to co vím. Podle všeho v obchodě Nordtrom musela mít Sarah 28. března 2015 další autogramiádu a představení své kolekce SJP. Sarah to samozřejmě neuvěřitelně slušelo ty šaty jí skvěle padnou a hodně mi k ní takové výrazné barvy jdou. No, ale ty boty? Ty jsou teda něco! Moc se mi líbí, jak tvar, tak ty třipitky a prostě všechno. Je hezké, jak se snaží Sarah všem vyjít a podepsat se jim na koupené boty značky SJP. Ty malé děti jsou rozkošné myslím, že já bych se uplně zbláznila být takhle vedle ní.


50. narozeniny Sarah Jessica Parker!

29. března 2015 v 11:11 | SJP | sarahjessica-parker |  News

Tak a mám tu pro vás slíbený článek, který se bude týkat 50. narozenin Sarah! Všechno se snažila dokumentovat na instagram a některé fotografie jsou paparazzi takže to namíchám všechno do sebe. Myslím, že hned, jak se probudila jí narozeniny začali krásně, jelikož její 3 šikovné děti James a dvojčata Tabitha a Marion jí udělali radost a pro Sarah připravili krásnou snídani s přáničkami. No mě by už jenom tohle dokázalo rozbrečet je to od nich opravdu hezké. O chvíli později byla Sarah viděna se svými dětmi, jak jdou do Empire State Building opět to Sarah celé fotografovala, krásný výhled z této budovi a také z výtahu, ale proč tam jeli opravdu nevím, protože se objevili také fotografie, jak na večer k ní už chodí zásilka plno růží a hosté na oslavu. Zachacen byl jenom Andy Cohen o kterým už jsem vám tu jeden menší článek psala. Přece jenom se mohlo objevit více fotografií i vyložene z oslavy, ale třeba si chtěla Sarah uchovat také nějaké soukromí. Bohužel nevím co dostala od jejího manžela Matthewa což by mě docela zajímalo, ale byl jenom zachycen na poslední fotografii kam jde někam sám.


Sarah byla s Jamesem na hokejovém utkání

28. března 2015 v 11:15 | SJP | sarahjessica-parker |  News

Ahoj zlatíčka moje opět se chci v první řadě omluvit, že jsem tu od středy nebyla, ale dělala jsem si kurz na masáže a skrz školu jsem toho měla opravdu moc, ale na druhou stranu se aspoň nahromadili nějaké ty novinky ohledně Sarah a máte se aspoň na co těšit. Jak všichni víte Sarah měla ve středu 25. března narozeniny a myslím, že je oslavila ve velkým nejspíše to udělám dneska i na dva články. Jako první tu pro vás mám, že v úterý 24. března před jejíma narozeninami byla se svým synem Jamasem na hokejovém utkání v Madison Square Gardens v New Yorku. Můžete si všimnout, že poprvé přidávám článek s jejím synem a jsem za to moc ráda mají spolu podle fotografií hezký vztah, ale to jsem trošku odbočila. Sarah na hokejovém utkání byla také s Tomem Hanksem, který tam byl také se svým synem Chetem. Hodně se píše o grimasách Sarah na Toma, myslím si, že říkal něco svému synovi co se zrovna Sarah nelíbilo, nic špatného v tom nebude, ale myslím si, že se náhodou Sarah povedl. :D Video máte v CČ.


Happy Birthday Sarah!

25. března 2015 v 12:00 | SJP | sarahjessica-parker |  News

Je to neuvěřitelné, ale právě dnes naše Sarah slaví svých 50 let! Ano 50 let sama tomu nemůžu uvěřit protože bych já osobně Sarah tipovala určitě o takových 5 let mladší. Určitě bych jí chtěla do života popřát jen to nejlepší. Ať se jí daří s její kolekcí SJP ať to všechno zvládá s rodinou a hlavně je důležitý zdravý. Doufám, že se z její oslavy objeví spousty fotografiích, jestli to vůbec bude slavit, ale je to 50tka takže si myslím, že ano.

Instagram # 23

22. března 2015 v 13:29 | SJP | sarahjessica-parker |  Instagram
Ahoj, jelikož nejsou samozřejmě opět žádné novinky přidám vám jsem ještě jednu fotografii ze včerejška, kterou Sarah dala na svůj instagram. Díky této fotografii jsem zjistila, že na dovolené v Turks and Caicos jeli oslavit 53 narozeniny jejího manžela Matthewa Brodericka, jelikož k fotografii napsala: ''V tento den se narodil milujicí manžel a otec, jen chybí narozeninové svíčky.'' Je dobré, jak mají narozeniny tak to po sobě, protože Sarah má narozeniny 25. března teď ve středu, tak uvidíme jestli to tam jeli oslavit společně nebo je Sarah oslaví už doma v New Yorku.

imagebam.com

Sarah je na dovolené v Turks and Caicos

21. března 2015 v 10:59 | SJP | sarahjessica-parker |  News

Ahoj zlatíčka moje předem se chci omluvit, že jsem tu tak dlouho nic nepřidala, ale nebyli žádné novinky a nebyl popravdě ani čas přidat něco staršího, ale dnes jsem tu v plné síle a mám to pro vás hned zajímanou novinku. Upřímně jsem si myslela když se o Sarah neobjevili tak dlouho novinky, že pracuje na novém seriálu nebo její nové kanceláři, ale je to přesně naopak užívá si zasloužené volno se svojí rodinou a myslím, že i přáteli ve Velké Británii přesněji na tropickým ostrově Turks and Caicos. Fotografie z dovolené jsou opravdu nádherné moc jí to závidím a myslím, že si to tam moc užívá. Tak a teď se půjdu kouknout na vaše blogy a odpoledne půjdu využít toho, že je tak krásně a půjde se ven. Taky toho doufám využijete?

imagebam.com

Instagram # 22

12. března 2015 v 18:14 | SJP | sarahjessica-parker |  Instagram
Sarah po dlouhé době zvěřejnila na svůj instagram fotografie samotné jí a pozor konečně jsem se z fotografiích i něco nového dozvěděla. Podle toho co jsem pochopila by to měli být fotografie z její nové kanceláře SJP Collection, jak už na ní pracuje! Myslím si , že je to další skvělá správa a její značka se o další krok rozšířila vše už si bude moct zařizovat ve své kanceláři a ne doma. Ale teda celkem mě zarazilo, jak byla Sarah na takovou akci oblečená na mě až moc příliš hezky si akorát to oblečení zníčila, ale tak Sarah to hold musí slušet všude kord když věděla, že se bude fotit. :D Jsem na závěrečné dokončení kanceláře zvědavá doufám, že i tak jí nám vyfotí.


Sarah po dlouhé době viděna s děvčaty

11. března 2015 v 10:29 | SJP | sarahjessica-parker |  Paparazzi
Konečně vám sem můžu přidat článek s fotografiemi naší oblíbenou trojicí Sarah a jejími slečnami, který v pondělí 9. března 2015 byli viděni při cestě do školy. Sarah je na fotografiích furt veselá myslím, že musela mít zrovna dobrý den a myslím, že jí to i moc slušelo líbí se mi její černá kabelka nějaká taková malá by se mi hodila. Každopádně i holkám to moc slušelo líbí se mi, že měli opět stejné růžové srdíčkové legíny a jsou to prostě malé princezny.


Také se objevila v ten den fotografie s manželem Matthem, ale bohužel nic k ní nebylo napsáno, ale aspoň je tu vidíme po dlouhé době zase spolu a myslím, že to oboum sekne i když to je jen momentka.


Nechcete někdo blogovat o Jenne Dewan Tatum?

7. března 2015 v 16:49 | SJP | sarahjessica-parker |  Diary

Znáte Jennu?

Ahoj holky tohle je trošku mimo téma, ale třeba s ním uspěji. Kdysi jsem měla blog o Jenne, ale jelikož jsem pak zjistila, jak moc obdivuji Sarah rozhodla jsem se blogovat o ní, ale Jenn mi stále chybí a myslím si, že blog o ní by tu rozhodně neměl chybět určitě jí všichní znáte z filmu Let's Dance. A tak mě napadlo, že bych nějaké dobré blogerce, která jí má taky ráda předala můj bývalí blog přímo o ní http://jennadewan-tatum.blog.cz/. Byla bych moc ráda kdyby mojí nabídku někdo příjmul, jelikož tady je to teď blog jen o Nine Dobrev, Care Delevingne nebo Shaye Mitchell apod. já proti nim nic nemám, ale myslím si, že by bylo super kdyby byli blogy i o jiných celebritách třeba Alexis Bledel, Jennifer Lopez nebo Cameron Diaz apod. proč pořád ty samé dokola? Takže kdy mojí nabídku někdo přijme budu ráda, ale aby si toho opravdu ujal z plných sil a né aby se na to hned vykašlal. Snad tento článek nikoho neurazí, ale jsem jen upřímný člověk.

Studio Photoshoots | 1994 > Set 008

7. března 2015 v 10:30 | SJP | sarahjessica-parker |  Photoshoot
Nejsou opět novinky tak jsem tu pro vás připravila další photoshoot, který je tentokrát z roku 1994. Jsem z něho unešená, jelikož se mi na tomto photoshootu moc líbí u Sarah ty vyžehlené vlasy myslím si, že je dělají o dost mladší. V tomto photoshootu byla i moc nádherně nalíčená a celkově fotografie vypadají famózně. Co na tyto fotografie řikáte vy?