Květen 2015

Hiatus - na dobu neurčitou

25. května 2015 v 19:03 | SJP | sarahjessica-parker |  Diary
Ahoj slečny je to tak některé jste to určitě i tušili. Není tu úplný hiatus, když se se Sarah objeví hodně něco důležtého moc ráda bych to sem chtěla přidat, ale chtěla bych se teď soustředit na Jennu Dewan Tatum. S ní jsem si blog založila už v roce 2013 takže jí znám už i déle než Sarah a vždy mě o ní lákalo blogovat jen jsem s ní v té době neměla takový úspěch a ani jsem moc s fanblogy neuměla, ale teď už podle mého aspoň trochu vím, jak na to. Na novém blogu jsem si už zapsala affs s kterými bych stále chtěla být, tak bych byla ráda kdyby jste mi tam potvrdili jestli by jste taky stále chtěli být affs nebo ne. Dále bych, ale také chtěla říct, aby jste si nechali zapsanou i Sarah, jelikož to chci s Jennou zkusit může mě po měsíci přestat bavit a vrátím se k Sarah, ale to je vše čas a také se chci omluvit za tyto zmatky. Momentálně mě najdete, ale na tomto blogu:

http://jennadewan-tatum.blog.cz/


Instagram # 28

24. května 2015 v 13:04 | SJP | sarahjessica-parker |  Instagram
Ahoj zlatíčka moje se Sarah se stále neobjevuje nic nového jen tři nové fotografie z jejího instagramu, které na mě působí hodně letně, tak jsem ráda aspoň za to. Podle tich fotografií si užívá volníčko někde u moře a s plno krásnými mušlemi. Rozhodně jí to přeju teď se neustále objevovala na všeli-jakých akcí apod. tak měla plno. Jen doufám, že až se vrátí bude se toho objevovat zase o něco více. Ale když teď nejsou žádné ty novinky, tak mě napadlo, že bych vám sem přidávala články s filmy ve kterých si Sarah zahrála, aby jste se třeba ten kdo bude chtít samozřejmě na ně koukl a měl i díky tomu k Sarah blíž co vy na to? (:))

Jinak bych vám chtěla všem poděkovat za krásný komentáře hrozně mě potěšili ♥♥ a vážím si toho, ale sama ještě nevím, jak se rozhodnu určitě se Sarah neskončím ona už mi zkrátka přirostla k srdci, ale stále mě láká blogovat o Jenne Dewan Tatum, tak uvidím zkusím mít třeba dva blogy i když si upřímně myslím, že to mi moc dlouho nevydrží (:D).



Instagram # 27

22. května 2015 v 10:29 | SJP | sarahjessica-parker |  Instagram
Bohužel nejsou žádné novinky, tak toho aspoň opět využiju a doplním pár fotografií, které se mi na instagramu naschromáždili. Fotografie vám budou něčím určitě povědomé, jelikož vám tu o nich píšu články jen budou takové osobnější. Určitě uvidíte fotografie z focení na obchodě Bloomingdale's v New Yorku dále Sarah přidala krásnou rodinou fotografii s Mattem a s malým Jamasem na Den matek a v neposlední řadě uvidíte zajímavé fotografie z Minneapolis o kterým jsem vám už psala poslední článek. Sarah rozhodně přidala opět moc hezké fotky já jsem z nich vždy nadšená když přidá něco na instagram aspoň jde vidět, že na její fanoušky nekašle a toho si vážím. ♥

Zároveň se vám chci miláčci moji zeptat, jestli vás můj blog stále baví? Vím, že už to tady nedávno bylo, ale musím se zeptat znovu a to zcela upřímně. Abych pravdu řekla s žádným mím blogem jsem nevydržela, tak dlouho jako se Sarah až se sama divím. Ale za tu dlouhou dobu to nejde poznat ani na návštěvnosti a přeci si tu nebudu psát články jen pro sebe musím vědět, že můj blog někoho baví jinak bych s blogem musela skončit. Tak piště vaše názory, jak pozitivní, tak nepozitivní a můžete mi i zároveň poradit co dělám špatně nebo nedělám.



Sarah je v Turnaround Arts

20. května 2015 v 16:20 | SJP | sarahjessica-parker |  News

Včera 19. května 2015 se Sarah zůčastnila národní organizace s názvem Turnaround Arts jako rádce. Jedná se o to, že se tato organizace má za cíl pomoct v nižších školách zlepšit prospěch a umění studentů, aby jim šlo vše lépe. Sarah je rádce pro Bethune Community School v severní Minneapolis a právě včera s nimi strávila celý den a pozorovala je. Jeden student dokonce při této příležitosti před Sarah měl proslov o své třídní učitelce a to Sarah dostalo až k slzám. Tak teď už aspoň vím proč se o Sarah neobjevovala žádná novinka, užává si v Minneapolis (:D) Musím, ale říci, že je na fotografiích úplně úžasná jde vidět, jak je z dětí unešená a opravdu se o to zajímá a snaží se jim pomoct je prostě hodňoučká ♥


Sarah při focení nového photoshootu

18. května 2015 v 13:22 | SJP | sarahjessica-parker |  Paparazzi

No vidíte poslední článek, který jsem tu přidala byl o novém photoshootu, který Sarah nafotila a dnes tu přídám článek o tom, že fotí další nový shoot! Ano je to, tak Sarah 11. května 2015 byla na střeše a také vyloženě v obchodě obchodě Bloomingdale's v New Yorku kde pro nás fotila další svůj shoot. Už takto mě nějaké ty její momentky hodně rozesmáli ty její obličeje jsou opravdu něco (:D) Jsem zvědavá na celkový shoot myslím si, že to bude vypadat úplně jinak než tohle. Sarah byla také na photoshoot hezky oblčená jednoduché, černé šaty s růžovými lodičky nic přehnaného mě se to na ní líbí.


Sarah Jessica Parker for Maria Valentina Campaing 2014

12. května 2015 v 16:29 | SJP | sarahjessica-parker |  Photoshoot

Další úžasná novinka Sarah z které jsem opravdu já osobně neuvěřitelně nadšená! ♥ Jelikož Sarah nemá officiální web se svýma novinkama hledám to na všeli-jakých zahraničních stránkách a na hodně novinek se se Sarah zapomíná a zrovna tohle je jeden z tich případů. Včera jsem projížděla Sarah instagram a vidím v jejich označených fotografiích novou fotografii z focení a najednou vidím celý nový letní photoshoot, který byl sice focen 10.6. 2014 v New Yorku, ale je mířený na toto léto 2015. No není naprosto dokonalý? Já jsem vždycky z této novinky úplně vedle miluju její fotografie a hlavně takovéto kde má všude nadherný outfit a mají letní nádech. ♥ Navíc hned když jsem je viděla řekla jsem si, že hned chci nový layout! Takže kdo se nabízí?! (:D)


Nejen, že se objevili nádherné fotografie, ale přináším vám jsem rovnou video z tohoto překrásného focení!

Instagram # 26

9. května 2015 v 20:29 | SJP | sarahjessica-parker |  Instagram
Dobrý večer lásky moje právě teď zjistila jsem, že tu dlouho nebyli žádné fotografie z instagramu a jelikož dnes se Sarah nejsou bohužel žádné novinky (asi jsem to zase zakřikla) tak toho využiju a přidám tedy nastřádané fotografie a že jich je opravdu dost na Sarah. Fotografie jsou ještě z 19. dubna 2015 kdy Sarah byla se svojí kolekcí v Las Vegas článek o tom máte kdyžtak ZDE dále se mezi fotografiemi objevují fotky z Met Gala a také s Kristin na Gardeners Of Eden. Více myslím popisovat nemusím. Poslední fotografie je z 7. května 2015 právě s její dlouholetou přítelkyní s Kristin.


Sarah byla viděna ve West Village

7. května 2015 v 10:09 | SJP | sarahjessica-parker |  Paparazzi

Včera 6. května 2015 byla Sarah viděna, jak se prochází ve West Village s telefonem v ruce. Bohužel kam jde, proč tam jde, pro co jde se neví, jen si možná chtěla provětrat hlavu a vážně se jen procházet. Každopádně se mi moc líbí její jednoduchý outfit a hlavně ty brýle hodně se mi na ní líbí, také se můžete všimnout, že balerínky a kabelku má úplně v jiné barvě než její celkový outfit mě by tohle asi nikdy nenapadlo, protože bych se bála, že mi to k sobě nebude ladit apod. ale myslím si, že to není vůbec špatný nápad a není to tak zlé. Ano nemám k tomuto článku nic moc napsat, tak to aspoň trošku okecávám (:D). Co řikáte vy na její outfit?


Sarah a Kristin na "Gardeners Of Eden"

6. května 2015 v 11:16 | SJP | sarahjessica-parker |  News

Nevím, jak je to možné, ale Sarah se teď neustále objevuje na všeli-jakých akcí a jsou neustále nějaké novinky a já jsem za ně samozřejmně moc ráda, i když se přiznám, že jsem si chtěla založit už nový blog a se Sarah si dát pauzu, ale třeba mě to zase chytne (:D). Teď k věci Sarah se včera 5. května 2015 zůčastnila s Kristin Davis "Gardeners Of Eden" což je speciální projekce v Norwood Club, New Yorku. Nejlepší na tom asi je, že se této akce zůčastnil také Michael Patrick, který, je režisérem Sexu ve městě a už se spekuluje o tom, že se oni tři setkali právě proto, aby se domluvili o tom, kdy začnou natáčet další díl Sex ve městě 3! Já bych byla určitě ráda kdyby to byla pravda, ale stále se o tom jen mluví. Hlavně mě potěšilo, že se po dlouhé době Sarah viděla s Kristin určitě si toho měli co říct na fotografiích vypadají obě moc spokojeně a navíc jsou to pořád nádherné ženský co si budeme nalhávat, že?


Met Gala 2015

5. května 2015 v 16:11 | SJP | sarahjessica-parker |  News

Je tady nejočekávanější akce toho to roku a to Met Gala 2015, která se konala v Metropolitním muzeu umění v New Yorku a naše Sarah si jí samozřejmě včera 4. května nemohla nechat ujít. Téma bylo jasně dané a toho se celebrity měli držet, které z ní China: Through the Looking Glass. Sarah byla, ale podle mého perfektně připavená a myslím si, že byla opravdu krásně oblečená a myslím si, že se její outfit absolutně skvěle hodé k tématu.. no nemyslíte? Už jsem totiž četla i článek o tom, že zrovna Sarah a Rihanna nebyli vůbec dobře oblečené spíše k rozesmátí, že Riri vypadala například jako pizza nebo jako žlutý kondom a Sarah jako kdyby měla na hlavně oheň. No já bych k tomu asi jenom řekla to, že jim spíše jenom všichni závidějí, protože vědí kolik do tich outfitů dávají peněz apod. více nic ani jsou k smíchu (:D). K Sarah bych ještě chtěla říct, že na Met Gala šla se svým nejlepším přítelem Andy Cohenem, který s ní byl hezky sladěný a na fotografiích jim to spolu rozhodně hodně sluší. Na této akci se objevilo mnoho dalších známých celebrit jako je třeba: Katy Perry, Rihanna, Justin Bieber, Anna Hathaway, Lady Gaga, Olivia Wilde, Chloe Moretz a mnoho dalších. A vy se teď z tohoto dne můžete užít nádherné fotografie a i video s naší Sarah.